CHCI SE ZÚČASTNIT

KOHO POTKÁTE

Bc. Martin Tesárek

Bc. Martin Tesárek

v realitách od roku 2010

MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o.

Martin Tesárek působí v realitách naplno od roku 2010. Začínal v mezinárodní společnosti Century 21, další zkušenosti získal i v Hypocentru Modré pyramidy, aby v roce 2013 založil úspěšnou realitní společnost Makléři na doporučení, s.r.o. Martin je autorem populárních realitních vzdělávacích projektů Marketing pro makléře a Makléři Makléřům. Od roku 2016 zhodnocuje své zkušenosti i na poli realitního developmentu ve společnosti 2M INVEST.

Michal Souček

Michal Souček

v realitách od roku 2002

QARA s.r.o.

Michal přišel do realit v roce 2002, aby navázal na získané obchodní zkušenosti z mezibankovního trhu, kde působil jako broker na Money Market Desk ve společnosti Garban Prague Intercapital. V roce 2013 prodal obchodní podíly ve svých tehdejších společnostech, začal se aktivně soustřeďovat na profesi realitního makléře a založil společnost QARA, která vytváří moderní pracovní zázemí aktuálně pro několik desítek zkušených realitních makléřů. Je spoluzakladatelem projektu Makléři Makléřům, autorem vzdělávacího projektu QARA Academy, semináře Podnikatelské techniky makléře. V roce 2015 napsal a vydal knihu Jak úspěšně prodat nemovitost a o rok později Příběh makléře.

Klára  Šašková

Klára Šašková

v realitách od roku 2015

Next reality České Budějovice

Práce realitní makléřky mne baví a naplňuje. Žiji svůj potenciál, a to doslova a se vším všudy...Kdysi jsem pracovala v hotelnictví na manažerské pozici, kam jsem se z hlediska časové náročnosti, kterou nešlo sladit s rodinou, již nemohla po mateřské dovolené vrátit. Jsem ráda, že jsem se zajímavou osobní cestou dostala do realitního oboru, kde i nadále uplatňuji to, co mne baví nejvíce. Bez kontaktu s lidmi, uplatňování obchodních dovedností a učení se novým věcem, kterých je v našem oboru dost (téma právní, stavební ,mezilidské vztahy, doprovodné služby, nové nabídky, podněty na prodej, apod.) bych se neobešla. Mám opravdu štěstí, že většina mých klientům se mi stává přáteli, neb jsou to lidi mě podobní. Byť, sem tam člověk, ať chce nebo nechce zažije klienta, který si neváží práce lidí a nerespektuje dohody a sliby, těší mne, že je stále i tak mezi námi dost lidí, kteří si naší práce a nás váží a spoléhají na nás. Jejich příběhy jsou mi motivací, že to co dělám, mi dává smysl. Mou doménou je důraz na kvalitní marketing a promo nemovitosti s vazbou na práci s klíčovými slovy a to, že se snažím cíleně nejrychlejší cestou dojít ke klientovi, pro kterého je daná nemovitost nejvhodnější. Také jsem především člověk a snažím se být profesionál ve svém oboru, říkají také, že jsem spolehlivá a snažím se klientům pomoci. Ať je to jak je to, mám pocit, že......se pořád ještě musím hooodně učit, proto se těším na vás a nové podněty. Vlastní marketing a nabídka doprovodných služeb mé RK je nyní pro mne prioritou. Třeba se zde dozvím více. Stejně tak ráda spolupracuji s kolegy v oboru, na které se mohu spolehnout a se kterými si můžeme s důvěrou sdílet zkušenosti. Těší mne podnětná setkání, a proto jednu za Vámi, mrk.

Ing. Petr Šoupal

Ing. Petr Šoupal

v realitách od roku 2015

RE/MAX Alfa

Po dlouhé korporátní praxi si už pátým rokem jako OSVČ užívám svobody v realitách. Nabírám primárně klienty a ne nemovitosti a věřím, že svým drobným úsilím přispívám ke kultivaci realitního trhu v ČR. Působím na ose Praha-Český Brod-Kolín a jsem vždy připraven spolupracovat s ostatním kolegyněmi a kolegy.

Nikola Mitáš

Nikola Mitáš

v realitách od roku 2015

REMIT REAL s.r.o.

Zajímám se o investice do nemovitostí, prakticky od roku 2015. V realitním zprostředkování jsem cca 1 rok.


Mgr. Jan Jordán

Mgr. Jan Jordán

WWW

v realitách od roku 2013

RSČS

Úspěchy? Viz web.. Zaměřuji se na vyhledávání pozemků a budov, vhodných pro developerskou výstavbu. Koníček: www.VinneSklepyNaProdej.cz :-)

Bc. Honza Mizler

Bc. Honza Mizler

v realitách od roku 2018

Heyrovský - Mizler

Jsem realitní marketér, textař, fotograf a video maker. Baví mě volit správná slova, pohledy a záběry, abych ukázal nejen potenciál nemovitosti, ale i emoce, které provázejí spokojené bydlení. To je má práce ve společnosti Heyrovský-Mizler, kterou jsem založil s kamarádem z dětství po 20 letech práce v mediálním marketingu. Realitní servis je jeden z nejkomplexnějších oborů a proto se těším, že získám nové zkušenosti a potkám zajímavé a inspirující kolegy z branže :-)

Ing. Patrik Ivánek

Ing. Patrik Ivánek

v realitách od roku 2012

LG Reality

Pomáham ľuďom plniť si svoje sny o bývaní. Som certifikovaný realitný maklér NARKS a Realitnej únie SR. Pôsobím v Bratislave a okolí. Realitám sa venujem od roku 2012. Pri svojej práci sa zameriavam na najmä na výsledok a 100% servis pre klienta.


MBA Zdeněk Molcar

MBA Zdeněk Molcar

v realitách od roku 2015

Broker Consulting a.s.

Žiji v Plzni, pracuji zde a toto město i kraj miluji. Ročně jich zde prodám za více než 120 milionů. A hodlám své klienty potkávat kdekoli na ulici se vzpřímenou hlavou. Pomáhám jim nastavit správnou tržní cenu, připravím profi inzerci a postarám se o bezpečný prodej a převod. Pro kupující osobně zajistím výhodné financování, prodávajícím jsem schopen pomoci utržené peníze efektivně zainvestovat. To je moje práce, to umím.

Tomáš Surovec

Tomáš Surovec

v realitách od roku 2014

REAL PREMIUM

Pavla Bártová

Pavla Bártová

WWW

RE/MAX

V realitách se specializuji na nemovitosti v zahraničí, úspěšně prodávám rezortní byty u Rudého moře v Egyptě, kde klientům poskytuji plný předprodejní i poprodejní servis.


Bc Martin Knaga

Bc Martin Knaga

v realitách od roku 2013

Evropa realitní kancelář Ostrava

V realitách jsem 7. rok, Za tu dobu jsem se ledascos naučil. Ale naštěstí reality jsou obor kde se člověk učí neustále. A to je to co mě baví. Jinak od roku 2018 jsem spolumajitel a jednatel frančizové pobočky RK EVROPA OSTRAVA. No a moje specializace?... Asi individualismus,

Denisa Ondrášková Krossová

Denisa Ondrášková Krossová

WWW

v realitách od roku 2013

Stereo reality

Roman Vyklický

Roman Vyklický

WWW

v realitách od roku 2008

REAL PREMIUM


Mgr. Michaela  Šlencová

Mgr. Michaela Šlencová

v realitách od roku 2014

RK Stejskal.cz

S realitní kanceláří Stejskal spolupracuji pět let a práce makléře mě stále baví pro její rozmanitost a hlavně jsme v kanceláři bezva tým ;-) Za největší úspěch považuji, když se z mých klientů stanou moji přátelé.

Kateřina Navrátilová

Kateřina Navrátilová

v realitách od roku 2010

RK Stejskal

Od roku 2010 pracuji jako realitní makléřka a v roce 2019 jsem se stala ředitelkou kanceláře. Jako makléřka působím i nadále.

Libor Váka

Libor Váka

WWW

Libor měl ve 20 letech na svém kontě X fuckupů. Neúspěšnou dráhu profesionálního cyklisty v týmu Česká spořitelna MTB team, nedostudovanou vysokou školu a trauma ze zaměstnání, kde vydržel pouze pár měsíců jako zaměstnanec. Naštěstí měl pro strach uděláno, a tak ve 20 letech založil bez jakéhokoli zázemí, kapitálu a s dluhem 200.000 Kč firmu specializující se na obnovitelné zdroje pro rodinné domy. Po 5 letech se firma stala významným hráčem s 10% podílem na trhu. Expandovala na Slovensko, Polsko a Maďarsko, měla desítky zaměstnanců. V roce 2013 přišlo vyhoření a zároveň rozhodnutí a chuť vybudovat portfolio investičních nájemních bytů, které budou generovat PASIVNÍ PŘÍJEM. Ve svých 32 letech se nebojí nazvat privátním realitním investorem, vlastnící více jak 100 nájemních bytů. Za 6 let investování do nájemních bytů zhodnotil svou investici o více jak 500%.


Roman Kotek

Roman Kotek

v realitách od roku 2012

Home4People

Jmenuji se Roman Kotek a jsem realitním makléřem. Na realitním trhu se aktivně pohybuji od roku 2012. Původně jsem začínal v Century 21 v Kolíně, kde jsem pochopil, že tato práce mě naprosto naplňuje. Většinu své pracovní kariéry jsem pracoval s lidmi, tudíž jsem využil a dodnes využívám těchto zkušeností, které jsou k práci realitního makléře základním kamenem. V roce 2018 jsem přesáhl hranici 120 prodaných nemovitostí... Přes 300 klientům, z niž se stalo několik i mými přáteli a investory sem pomohl splnit sen o novém bydlení, nebo jim pomohl při prodeji jejich nemovitostí. V rámci mých služeb je kompletní zajištění převodu nemovitosti, s veškerou smluvní dokumentací. Další služby, které jsou standardem v mém marketingu prodeje je: Video-prohlídka, FOTO Staging, Home Staging, PPC kampaň, inzerce, topování, daňové přiznání, převod energií, zajištění financování, cenová mapa, právní posouzení a další....

Vlastimil Dřímal

Vlastimil Dřímal

v realitách od roku 2002

Reality 11

V realitách jsem od roku 2013. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Svým klientům vytvářím internetové stránky jejich nemovitostí s vlastní adresou. Ukázky.: Chalupa Petrovice. Prodej bytu 3+1, 118 m2 v Lázeňském městě Jeseník. Točím video prohlídky, ukázku najdete zde: YouTube. Využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. Proč vznikly tyto stránky? Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Bc. Marcela Šedivá

Bc. Marcela Šedivá

WWW

v realitách od roku 2010

NEXT REALITY Partnet,a.s.

Dobrý den,jsem certifikovaná realitní makléřka s 9 letou realitní praxi,členkou Asociace realitních kanceláři České republiky.Většinu svých realitních obchodům realizuji především na základě doporučení spokojených klientů,se kterými jsem v uplynulých letech spolupracovala při koupi,prodeji či pronájmu nemovitostí.Již 3.rokem jsem majitelkou franchizi NEXT REALITY PARTNER a ředitelkou pobočky pro region Ml.Boleslav a Střední Čechy. Zaměřují se i na developerské projekty,svým klientům se vždy snažím nabídnout profesionální a osobní přístup.Uvědomuji si, že P R O D E J nebo K O U P Ě střechy nad hlavou je pro všechny klienty životní okamžik.Na setkání s makléři v Bojeticich se moc těšim, ráda se učím od úspěšných kolegů a inspiruji se úspěšnými makléři.


René Muška

René Muška

v realitách od roku 2018

MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o.

Bc. David Stašek

Bc. David Stašek

v realitách od roku 2018

Hestia Group

Jsem Facebook marketér a realitní makléř v jednom. Snažím se tyto dva světy spojit tak, aby společně skvěle fungovali. A celkem se mi to daří.

Jan Heyrovský

Jan Heyrovský

v realitách od roku 2011

Heyrovsky-Mizler s.r.o.

Po začátcích v největší realitce v ČR a krátkém pobytu v komunitě Qara jsme s mým kamarádem z dětství založili tandem pod osobní značkou Heyrovský-Mizler - spojení realit a marketingu. Asi jako pro každého z vás je kvalita práce a svoboda vše realizovat podle svých představ na prvním místě - tak i toto je pro mě důvod pracovat sám na sebe. Kdybych si chtěl a mohl vybrat specializaci zaměřím se na chalupy v Čechách.


Richard Ondrouch

Richard Ondrouch

v realitách od roku 2013

QARA

Ing. Andrea Kohoutová

Ing. Andrea Kohoutová

v realitách od roku 2012

RK Stejskal

Reality jsou mou vášní od roku 2012. Specializuji se na jižní Čechy zejména na Táborsko a Českobudějovicko. Na práci makléře mě baví, že mohu mít každý den jiné povolání - v pondělí jsem právníkem, v úterý obchodníkem, ve středu markeťákem, ve čtvrtek psychologem s manželskou poradnou a v pátek to vše dáme dohromady a podepíšeme kupní smlouvy :-) Klienti na mne oceňují osobní přístup a talent nalézt řešení i v těch nesložitějších situacích. Za každým obchodem je lidský příběh a ten prodejem nekončí. A to že své klienty potkávám a udržujeme kontakt i po skončení prodeje a často spolu prožíváme jejich osobní příběh na pokračování, mi přináší i další obchodní příležitosti a radost z práce makléře. V roce 2015 jsem získala certifikaci kvality normy ISO 17 024 od České společnosti pro jakost, kterou jsem v loňském roce obhájila. KDYŽ DVA DĚLAJÍ TOTÉŽ, NENÍ TO TOTÉŽ ... těším se na inspiraci z Bořetic

Tereza Cónová

Tereza Cónová

v realitách od roku 2015

QARA

Jmenuji se Tereza Cónová a jsem realitní makléřka a investorka. Dnes již devátým rokem pracuji v oblasti realit a financí. V roce 2010 jsem pracovně vstoupila do světa financí, nicméně už v průběhu práce finančního poradenství jsem cítila, že mě nemovitosti a oblast realit oslovuje čím dál tím víc. V té době jsem se začala zajímat o investování do nemovitostí, koupila jsem svůj první investiční byt a napsala elektronickou knihu "6 kroků k finanční svobodě", která ukazuje cestu k finanční nezávislosti tvorbou pasivních příjmů. V roce 2015 jsem obor financí opustila a začala se naplno věnovat realitám. Od té doby jsem zobchodovala desítky nemovitostí, od bytů, rodinných domů, pozemků či rekreačních nemovitostí, ale i kancelářských a obchodních prostor. Také jsem od té doby koupila několik nemovitostí, které jsem buď se ziskem prodala nebo si je ponechala a pronajímám je. Klientům chci hlavně svou prací ukázat, že kvalitní realitní makléř je pro prodávajícího (i kupujícího) vždy přínosem. Při práci realitního makléře preferuji osobní přístup ke každému klientovi. U každé zakázky aplikuji promyšlenou strategii, počínaje skvělou prezentací, propracovaným marketingem, vyjednáváním se zájemci až po samotnou realizaci prodeje. Dlouhodobě se zaměřuji na budování osobního brandu. V osobním životě jsem mámou skoro dvouleté dcerky, mám ráda přírodu, hory, sport a jsem nadšenec do neustálého vzdělávání a posouvání standardů mé práce výš a výš. Jako správný býk chci být totiž vždy o krok (nebo radši dva) napřed.


Richard Kašpar

Richard Kašpar

v realitách od roku 2015

RE/MAX

Každý z nás hledá to, co by ho bavilo. Už na začátku pracovní kariéry jsem věděl, že komunikace, obchod a práce s lidmi je to, co mě baví. Pokud děláte něco, co vás baví, děláte to většinou dobře. Po škole jsem se zaměřil na obchod a v obchodě jsem měl možnost pracovat více než 17 let pro německé, anglické a rakouské firmy. Díky tomu jsem měl možnost vidět sílu značky, výhody plynoucí ze zavedených systémů a jednotnosti v pracovních postupů. Co mě, ale ve všech těchto firmách chybělo, byla kreativita a možnost uplatnění osobních předností, nápadů a omezené možnosti rozvoje. Práce realitního makléře ? ... myslím, že jsem našel co mě baví, obor a místo kde každý den uplatňuji svoji pracovitost, sebedisciplínu, kreativitu a zároveň to mohu spojit s obchodem, komunikací a prací s lidmi. Pokud někdy někdo hovoří o práci snů, já o ní nehovořím, já ji mám.

Ondřej Chaloupka

Ondřej Chaloupka

v realitách od roku 2015

Home4people CRK REB s.r.o.

Mám rád výzvy a nemám rád tuctovost. Proto se snažím s každou zakázkou zlepšovat svou práci. Učím se od úspěšných kolegů, ale zároveň chci do každé zakázky přenést kus sebe. Vždy je důležité nabídnout příběh, příběhy prodávají a lidé je mají rádi. Nespecializuji se na nic konkrétně, protože bych se ochudil o výzvy a příběhy, které mi má práce může přinést.

Jakub  Krčmář

Jakub Krčmář

v realitách od roku 2017

Broker Consulting

Jsem oblastní ředitel senior ve společnosti Broker Consulting. Působím zde od roku 2008. Práci makléře jsem začal dělat na konci roku 2017 a dělám ji proto, ze me tato práce naplňuje a chci ji dělat na té nejvyšší úrovni a svým klientům přinášet tu nejvyšší přidanou hodnotu realitních služeb.


JUDr.  Ilona Černochová

JUDr. Ilona Černochová

v realitách od roku 2010

Realitní advokáti

Založila jsem Realitní advokáty - advokátní kancelář, která je úzce specializovaná na právo nemovitostí. Vždy vítám příležitost poznat další profesionály z realitní branže, popovídat a zároveň si rozšířit obzory. Navíc mě hodně baví marketing, kterému se v rámci kanceláře věnuji, takže ohledně Bořetic nebylo s čím váhat :-).

Ing. Ernest Drončovský

Ing. Ernest Drončovský

v realitách od roku 2012

TUreality, s.r.o.

Môj príbeh v realitnom svete sa začal v roku 2012. Oslovil ma kamarát, Martin Majdák, aby som išiel pracovať do realitnej kancelárie TUreality a ponúkol mi šancu zmeniť svoj život. Po miernom váhaní a obavách, pretože v realitách som bol úplný nováčik, som túto ponuku prijal. Dodnes tento deň považujem za jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. Začiatky neboli jednoduché, predaje nehnuteľnosti prichádzali len veľmi pomaly. Časom a postupným získavaním skúseností sa to zlepšovalo. V rokoch 2015-2018 som patril medzi top 10 maklérov v rámci realitnej kancelárie TUreality, ktorá má na Slovensku 24 pobočiek a viac ako 50 maklérov. Svojich klientov mám rád a záleží mi na ich spokojnosti. Aby som im vedel ponúknuť maximálny servis a mal pre nich pripravenú tú najlepšiu radu, neustále sa vzdelávam a to tak po odbornej ako aj osobnostnej stránke. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov. Vo svojom voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, turistike a plávaniu, v zime snowboardingu. Po práci si s priateľmi rád zájdem na dobré víno alebo do wellnessu.

Zdeněk Milfajt

Zdeněk Milfajt

v realitách od roku 2008

MILFAJT REALITY

V lednu 2019 jsem se osamostatnil a po 10 letech v rodinné RK založil vlastní kancelář. Od té doby jsem téměř ztrojnásobil svůj obrat i počet zakázek. A to především díky obchodu na doporučení, který mi díky mému lidskému a ochotnému přístupu funguje. Nyní začínám řešit investice do nemovitostí a kupuji svou první investiční nemovitost. Zkušenosti pak chci aplikovat na radách svým klientům.


Jan Novotný

Jan Novotný

v realitách od roku 2013

QARA s.r.o.

V realitách se pohybuji od roku 2013, kdy jsme spolu s Michalem Součkem založili společnost QARA. Současně s tím jsem se sám začal věnovat obchodování s nemovitostmi. Makléřina mě doslova pohltila, neskutečně mě baví nacházet řešení komplikovaných případů a pomáhat svým klientům dosahovat svých cílů. Snad se mi to i daří... Ve volném čase se věnuji dceři, hraji golf a učím se tančit.

Radoslav Kováčik

Radoslav Kováčik

v realitách od roku 2014

FINREA

Zdravim, pôsobím na Slovensku, prevažne okolie Dolný Kubín a Ružomberok. Za 4 roky pôsobenia sa podarilo získať tím maklérov, s ktorými sme získali cenu Realitná kancelária roka 2018 za stredoslovenský región.

Marián Drgo

Marián Drgo

v realitách od roku Ve financích od 2009

Jsem hypoteční specialista a v oboru se pohybuji od roku 2009 a sám aktivně investuji do nemovitostí. Specializace - hypotéky a projektové financování.


Martin Nesládek

Martin Nesládek

v realitách od roku 2006

MN Advisory s.r.o.

Toto odvětví je životním stylem. 95% mých obchodů tvoří referenční business. Vytvořili jsme si a dál rozšiřujeme stabilní tým pro naši klientelu, která se na nás s důvěrou obrací a zvětšuje se. Proto se snažím stále pokračovat a učit se novým metodám, lepším postupům, efektivnějšímu myšlení a strategii. Mám rad inovátory a s radostí pomáhám novým myšlenkám v uplatnění a jejich PR.

Ondřej Černovický

Ondřej Černovický

v realitách od roku 2012

Klienti o mně říkají, že k nim přistupuji ochotně, s klidem, zodpovědně a poctivě. Masku ,,poskytovatele služeb" se sterilním přístupem se snažím odhazovat co nejdál. Baví mě prodeje domů a hledání jednoduchých řešení ve složitých situacích. Úspěchy se se lacině nechlubím, nemám rád chlubílky :-)

Jan Jedelský

Jan Jedelský

WWW

v realitách od roku 2000

BRNOKONTAKT s.r.o.


Václav Kolář

Václav Kolář

v realitách od roku 2012

Nemovitosti s radostí

Petra Vybíralová

Petra Vybíralová

WWW

v realitách od roku 2007

QARA s.r.o.

V realitách jsem již téměř 11 let. Zaměřuji se na Prahu a Středočeský kraj a dělám pronájmy a prodeje rezidenčních nemovitostí. Zabývám se i správou bytů a domů pro cizince. Nejvíce mě baví prodeje rodinných domů.

Šárka Sabová

Šárka Sabová

v realitách od roku 2017

RE/MAX Alfa

Pomáhám klientům s prodejem a pronájmem bytů a rodinných domů v Praze, mou expertní oblastí jsou Horní Měcholupy.


Petra Nováková

Petra Nováková

v realitách od roku 2016

QARA s.r.o.

Milan Čierťažský

Milan Čierťažský

v realitách od roku 2013

TIM CIERTAZSKY

V realitách som od roku 2013, no až od roku 2016 sa tomu venujem na 100 %. Za tú dobu sa mi vďaka môjmu marketingu a prístupu ku klientom podarilo vybudovať čisto referenčný biznis.

Ing. Oskar Hanták

Ing. Oskar Hanták

v realitách od roku 2015

Oskar Hanták

Podnikaním sa živím od roku 1990. Reality som začal robiť ako zaujímavého koníčka. Venujem sa Púchovu a okoliu.


Jaroslav Kraus

Jaroslav Kraus

v realitách od roku 2013

Nemovitosti s radostí

Bydlím s rodinou v Jičíně a na tuto lokalitu a okolí se zaměřuji i v realitách. Každý obchod dělám tak, abych z něj měl dobrý pocit, potom vím, že ho bude mít i klient. Stále více se také zaměřuji na investování do nemovitostí.

Eva Lachová

Eva Lachová

v realitách od roku 2007

OL reality s.r.o.

Ahoj všichni, mám svoji malou kancelář v Olomouci 12. rok, k tomu 1 až 2 makléře. Dělám hodně pronájmy bytů a prodeje v OL a okolí. Jsem věřící optimista a mám ráda pohodové lidi, myslím že jsem i dobrý realitní úředník, stavař s praxí z rodiny. Chci být lepší realitní herec, režisér, scénárista. Věřím, že většinu obchodů vymyslí v nebi a mně je prostě sdělí/naznačí, ať je doděláme.

JUDr. Mojmír Plavec, RSc.

JUDr. Mojmír Plavec, RSc.

v realitách od roku 2008

REALITNÁ ÚNIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Mojmír Plavec pôsobí ako advokát s odborným zameraním na realitné právo. Je tajomníkom Realitnej únie SR a poradcom Ministerstva školstva SR. Pôsobí tiež ako externý doktorand na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a od roku 2005 ako lektor Slovenskej realitnej akadémie.