CHCI SE ZÚČASTNIT

KOHO POTKÁTE

Bc. Martin Tesárek

Bc. Martin Tesárek

v realitách od roku 2010

MARTIN TESAREK REAL ESTATE s.r.o.

Martin Tesárek působí v realitách naplno od roku 2010. Začínal v mezinárodní společnosti Century 21, další zkušenosti získal i v Hypocentru Modré pyramidy, aby v roce 2013 založil úspěšnou realitní společnost Makléři na doporučení, s.r.o. Martin je autorem populárních realitních vzdělávacích projektů Marketing pro makléře a Makléři Makléřům. Od roku 2016 zhodnocuje své zkušenosti i na poli realitního developmentu ve společnosti 2M INVEST.

Michal Souček

Michal Souček

v realitách od roku 2002

QARA s.r.o.

Michal přišel do realit v roce 2002, aby navázal na získané obchodní zkušenosti z mezibankovního trhu, kde působil jako broker na Money Market Desk ve společnosti Garban Prague Intercapital. V roce 2013 prodal obchodní podíly ve svých tehdejších společnostech, začal se aktivně soustřeďovat na profesi realitního makléře a založil společnost QARA, která vytváří moderní pracovní zázemí aktuálně pro několik desítek zkušených realitních makléřů. Je spoluzakladatelem projektu Makléři Makléřům, autorem vzdělávacího projektu QARA Academy, semináře Podnikatelské techniky makléře. V roce 2015 napsal a vydal knihu Jak úspěšně prodat nemovitost a o rok později Příběh makléře.

Bc. Roman Machník

Bc. Roman Machník

v realitách od roku 2007

Dumrealit Exclusive

V realitách působím již od roku 2007. Po celou tu dobu se snažím svoji práci dělat poctivě, vždy s maximálním osobním přístupem, profesionálně a vždy tak, aby všechny strany obchodu byly spokojené. Nikdy mi prioritně nejde o samotnou nemovitost, ale především o klienta, snažím se pochopit jeho aktuální situaci a potřeby a dělám vždy vše pro to, abych mu ty jeho potřeby pomohl vyřešit k jeho maximální spokojenosti. Ke své práci používám už nějakou dobu prakticky všechny nástroje moderního makléře - komentované videoprohlídky, homestaging, virtuální prohlídky, 3D půdorysy, webové stránky nemovitosti, sociální sítě apod. Miluju svoji práci, která je mi obrovským koníčkem, stejně jako miluju se sebevzdělávat, být lepším a lepším a posouvat svoje obzory dál a dál. Těším se na toto setkání a na určitě vášnivé diskuze nejen u vína.. :-)

Mgr. Ivana Cikánková

Mgr. Ivana Cikánková

v realitách od roku 1998

Ivana Cikánková

Mgr. Pavlína Teichmannová

Mgr. Pavlína Teichmannová

PEGAS REAL & DEVELOPMENT, S.R.O.

Obchodu se věnuji od roku 2006 a v roce 2016 jsem se rozhodla pro změnu „produktu“, který chci prodávat. Slovo dalo slovo a vznikla spolupráce s skvělou brněnskou realitní kanceláří - PEGAS REAL & DEVELOPMENT, S.R.O. Svého rozhodnutí jsem doposud jediný den ani noc nelitovala. Práce je mým koníčkem a umožňuje mi potkávat se s zajímavými lidmi, z klientů dělat přátelé, plnit si své nejen cestovatelské sny a neustále rozšiřovat své obzory. V realitní kanceláři se kromě vlastní realitní činnosti věnuji také zaškolování nových makléřů a vedení těch stávajících.


Mgr. Zuzana Kibritov

Mgr. Zuzana Kibritov

v realitách od roku 2017

QARA s.r.o.

Pro tuto profesi čerpám mnoho ze svých předešlých pracovný­ch i osobních zkušeností­. Z předchozí­ zkušenosti projektového manažera jsem se naučila vést projekt od začátku do konce. Také jsem si osvojila pro klientský servis a znalost marketingových nástrojů, které k této profesi již neodmyslitelně patří­. Neustále se vzdělávám v realitní­m oboru a sleduji novinky na realitní­m trhu. A z osobní­ch zkušenosti jsem přenesla do své práce makléře férové jednání­, upřímnost a pravidelnou komunikaci s klientem, která je pro úspěšný prodej nemovitosti nezbytná.

Dušan Vaněk

Dušan Vaněk

v realitách od roku 1992

Century 21 – Coloseum Praha

Realitní činností a projektovým managementem developerských projektů se zabývám již od roku 1992. Při své práci jsem se podílel na řízení významných developerských projektů, jako byly například výstavba golfového hřiště Karlštejn, výstavba supermarketů pro společnost Schwarz Gruppe (Lidl a Kaufland), koupě a generální rekonstrukce hotelu Savoy Westend v Karlových Varech a nákup pozemků a projektový management rezidenčního projektu Zelené Město v Praze. Mými klienty jsou především lidé, se kterými jsem dříve spolupracoval v jiných podnikatelských oblastech a developeři, kterým pomáhám především s optimálním nastavením ceny bytů a jejich následných prodejem. Hovořím plynně několika jazyky, což mi umožňuje pracovat i pro zahraniční klienty. Na práci realitního makléře se mi líbí především to, že si mohu sám rozhodovat o svém pracovním a volném čase a že při své práci potkávám řadu zajímavých a výjimečných lidí. Do budoucna bych rád věnoval zejména právní aspektům realitních obchodů a kultivaci realitního trhu v České republice. Mám rád kvalitní jídlo a kvalitní víno a věnuji se každý den své rodině a turistice.

Markéta Vašatová

Markéta Vašatová

v realitách od roku 2008

reality VAŠATOVÁ s.r.o.

Ahoj, vlastní realitní kancelář mám od roku 2015. Mám malý tým, který je stejně naladěn jako já – tedy na kvalitu, profesionalitu a radost z práce. Baví mě si hrát a tvořit a vymýšlet další možnosti marketingu a možností být užitečná. V tuto chvíli připravujeme s kolegou projekt „Bezpečný nájem“.


Jan Kučerová

Jan Kučerová

v realitách od roku 2011

PEGAS REAL & DEVELOPMENT, S.R.O.

Ahoj kolegové. Před 7 lety jsem se rozhodovala, co budu dělat, když jsem plánovala stěhování do Brna. V tu dobu měl můj bratr svou RK a tak jsem si říkala, že bych to ráda vyzkoušela. A vyzkoušení se ukázalo jako to nejlepší rozhodnutí mého života. Není to práce, zbožňuji to! Ale asi hlavně proto, jak jsem si to nastavila a jakým způsobem funguji. Časové i finanční limity už neexistují, takže co víc si přát, že? Budu se těšit na setkání.

Mgr. Barbara Jančiová

Mgr. Barbara Jančiová

v realitách od roku 2013

DELTA Property

Volám sa Barbara Jančiová, do sveta nehnuteľností ma priviedol môj otec, staviteľ. Vďaka nemu som zistila, čo ma baví a čomu sa chcem v živote venovať. V roku 2013 som postavila svoj prvý dom, ktorý ma priviedol k môjmu dnes už manželovi Michalovi Jančimu, majiteľovi realitnej kancelárie Delta Property. Zistili sme, že máme rovnakú vášeň a chuť pracovať v realitách. Spojili sme hlavy, vymysleli koncept, kde má každý z nás svoju úlohu. Začali sme sa venovať marketingu, sledujeme najnovšie trendy a snažíme sa byť vždy o krok vpred pred konkurenciou.

Ing. Anzhela Piteková

Ing. Anzhela Piteková

WWW

v realitách od roku 2013

QARA s.r.o.

Mám ráda život takový jaký je, vážím si svého soukromí, miluji svojí rodinu a ráda se o ní starám.


Ing. Tomáš Kučera

Ing. Tomáš Kučera

WWW

v realitách od roku 2007

PEGAS REAL & DEVELOPMENT, S.R.O.

V realitách jsem od roku 2007 a první roky jsem působil jako realitní makléř, a protože mě to neuvěřitelně bavilo a naplňovalo, měl jsem během prvních dvou let vybudovaný referenční byznys bez nutnosti volat na jakýkoli studený kontakt. Po překročení hranice 500 prodejů jsem se začal věnovat makléřům, tedy práci majitele a ředitele RK, ve které mě nejvíce těší, že stejný model jsem přenesl i na spolupracující makléře a díky tomu jsme v počtu 5 makléřů na špičce brněnského trhu co do výše obratu, kde dlouhodobě překonáváme kanceláře s dvaceti a více makléři. V posledních dvou letech se věnuji aktivně vlastní developerské činnosti.

Radek Brila

Radek Brila

v realitách od roku 2008

TEAM realitních makléřů s.r.o.

Tento rok jsem oslavil 10 let svého působení na realitním trhu. V RK, kde jsem začínal, jsem poznal způsob práce, kterým bych už nechtěl pracovat. Založením vlastní realitní kanceláře v roce 2011 se mi naskytla možnost proměnit svoji činnost do podoby, která mě baví a generuje spokojené klienty. Mým koníčkem je efektivní nastavování finančních toků a s ním spojené budování nemovitého majetku jak svého, tak mých klientů. Těm radím, jaké typy nemovitostí kupovat, pronajímat, prodávat, jak je spravovat, chovat se k nájemníkovi a celkově se snažím pronajímatele profesionalizovat. Logicky tedy nastalo to, že se poslední roky pomalu přesouvám z pozice čistokrevného realitního makléře a majitele RK do pozice investora a investičního realitního makléře.

Mgr. Michal Janči, RSc.

Mgr. Michal Janči, RSc.

v realitách od roku 2014

Delta Property

Volám sa Michal Janči a už 12 rokov sa venujem práci s ľudmi. V roku 2014 som otvoril realitnú kanceláriu Delta Property v meste Bratislava. V realitnom svete sa stanete úspešnými až keď pochopíte, že byť realitný maklér nie je práca. Je to spojenie životného štýlu, presvedčenia a neustáleho osobnostného rastu. Rozhodol som sa vybudovať tím a šíriť túto myšlienku ďalej. V súčasnosti mám na západnom Slovensku 10 členný tím.


Michal Sokol

Michal Sokol

v realitách od roku 2012

Friends Forever Reality

Dlouho jsem bojoval, ale nevzdal jsem se. Našel jsem si cestu, která funguje. Nemusím volat, nemusím rozhazovat lístečky. Vytvořil jsem si okruh lidí, díky kterým mám práce dost. A díky tomu můžu přemýšlet jen nad tím, co zlepšit.

Jan Novotný

Jan Novotný

v realitách od roku 2013

QARA s.r.o.

V realitách se pohybuji od roku 2013, kdy jsme spolu s Michalem Součkem založili společnost QARA. Současně s tím jsem se sám začal věnovat obchodování s nemovitostmi. Makléřina mě doslova pohltila, neskutečně mě baví nacházet řešení komplikovaných případů a pomáhat svým klientům dosahovat svých cílů. Snad se mi to i daří... Ve volném čase se věnuji dceři, hraji golf a učím se tančit.

Radoslav Kováčik

Radoslav Kováčik

v realitách od roku 2014

FINREA

Zdravim, pôsobím na Slovensku, prevažne okolie Dolný Kubín a Ružomberok. Za 4 roky pôsobenia sa podarilo získať tím maklérov, s ktorými sme získali cenu Realitná kancelária roka 2018 za stredoslovenský región.


Josef Hutera

Josef Hutera

v realitách od roku 2008

HUIS

Makléřina mě neskutečně baví, co víc o sobě napsat? Jsem skromnej, jak Lenin.

Roman Kučera

Roman Kučera

v realitách od roku 2012

CENTURY 21 Premium

V realitách se pohybuji s menšími přestávkami šest let nyní se specializuji na výrobu video prohlídek nemovitostí.

Martin Charvát

Martin Charvát

WWW

v realitách od roku 2007

2M INVEST

Martin Charvát se investováním do realit věnuje od roku 2007, kdy koupil svou první nemovitost, kterou následně zrekonstruoval a prodal v roce 2009 se ziskem 191 %. Zároveň v tomto roce prodává svůj podíl ve společnosti A. W. S. GROUP, která se zabývala velkoobchodním prodejem autodílů na koncernové vozy VW. Opouští po 14 letech automobilové odvětví a zakládá společnost CH – CAPITAL, která se již plně věnuje pouze rekonstrukcím, stavbám a pronájmům nemovitostí. Následující roky probíhají další nákupy, prodeje a rekonstrukce, které se vždy po pečlivé analýze prodají s minimálním ziskem 40 %. V roce 2016 spoluzakládá společnost 2M INVEST, kde tyto zkušenosti zúročuje a má na starosti zejména vyhledávání investičních příležitostí a řízení staveb.


Jan  Koubek

Jan Koubek

WWW

v realitách od roku 2013

HomeCity s.r.o.

Jsem majitelem realitní kanceléře a specializujeme se na prodeje nemovitostí v Pardubickém kraji.

Marián Drgo

Marián Drgo

v realitách od roku Ve financích od 2009

Jsem hypoteční specialista a v oboru se pohybuji od roku 2009 a sám aktivně investuji do nemovitostí. Specializace - hypotéky a projektové financování.

Eva Šťastná

Eva Šťastná

v realitách od roku 2006

bez-starostí

Jmenuji se Eva Šťastná a v realitách podnikám úspěšně od roku 2006. Zažila jsem mnohá období, kdy se reality chovaly jak na „houpačce“ a právě pro tu rozmanitost mě tento obor i po těch letech baví a naplňuje. Kvalita, profesionalita a v neposlední řadě lidský přístup ke klientovi, který dnešní doba vyžaduje je mým cílem. Pokud vše vzájemně funguje a výsledkem je spokojený klient a následná doporučení, stává se mi práce koníčkem. Těším se a Vás, kolegové!


Marcela Slavíková

Marcela Slavíková

WWW

v realitách od roku 2010

bez-starostí

Jmenuji se Marcela Slavíková a v realitách působím od roku 2010. Začínala jsem ve společnosti „dumrealit“ a nyní pracuji pro značku „bez-starostí“. Specializuji se převážně na Prahu a Středočeský kraj. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a obchodem ho provedu od začátku až do konce. Tato práce mě baví a zároveň je to můj koníček. Nejdůležitější je pro mě spokojený klient, který mi dá doporučení.

Martin Nesládek

Martin Nesládek

v realitách od roku 2006

MN Advisory s.r.o.

Toto odvětví je životním stylem. 95% mých obchodů tvoří referenční business. Vytvořili jsme si a dál rozšiřujeme stabilní tým pro naši klientelu, která se na nás s důvěrou obrací a zvětšuje se. Proto se snažím stále pokračovat a učit se novým metodám, lepším postupům, efektivnějšímu myšlení a strategii. Mám rad inovátory a s radostí pomáhám novým myšlenkám v uplatnění a jejich PR.

Kristýna Špírková

Kristýna Špírková

WWW

v realitách od roku 2010

bez-starostí

Dobrý den, pracuji v realitách od roku 2010. Snažím se svou práci odvádět na 100 %, být zodpovědná a profesionální. Bydlím v Kralupech nad Vltavou. Jako makléř působím v Praze a Středočeském kraji. Nejpodstatnější je pro mne pozitivní reference od klientů a další doporučení kamarádům a známým.


Ing. Václav Dohnal

Ing. Václav Dohnal

WWW

v realitách od roku 2010

NEXT REALITY

Ondřej Černovický

Ondřej Černovický

v realitách od roku 2012

Klienti o mně říkají, že k nim přistupuji ochotně, s klidem, zodpovědně a poctivě. Masku ,,poskytovatele služeb" se sterilním přístupem se snažím odhazovat co nejdál. Baví mě prodeje domů a hledání jednoduchých řešení ve složitých situacích. Úspěchy se se lacině nechlubím, nemám rád chlubílky :-)

Jan Janošovský

Jan Janošovský

v realitách od roku 2005

bez-starostí

První realitní zkušenost mám z roku 2003, ale naplno jsem začal reality dělat v roce 2005. Díky zkušenostem v mezinárodní logistické firmě se mi provedlo propojit reality s autodopravou a se stavební společností. U nás prodáváme, nakupujeme, stěhujeme i rekonstruujeme a vyklízíme pozůstalosti. Teď už se nejradši věnuji dražbám, výkupům a developerským projektům. Působím mezi severními čechy a jižní moravou. Dále se věnuji studiu na Ústavu práva v Praze. Jsem zvědavý a rád se přijedu podívat na své kolegy.


Petr Ivanko

Petr Ivanko

WWW

v realitách od roku 2017

HomeCity s.r.o.

Dobrý den, specializuji se na prodeje a pronájmy bytů a domů v Pardubicích. Za poslední rok jsem zobchodoval více jak 60 nemovitostí a chci patřit mezi nejlepší a nejvyhledávanější makléře v pardubickém kraji.

Antonín Krumnikl

Antonín Krumnikl

v realitách od roku 2012

QARA s.r.o.

Dobrý den, kolegové. Zahájil jsem svou činnost mladý, naivní, s nechutným sebevědomím a přehnanými ambicemi. Osud ke mě byl natolik laskavý, že mi ukázal všechna zákoutí realitního neúspěchu a do toho mi nadělil úžasnou dceru. Náležitě poučen na začátku, bohatší o druhé dítko, dnes podnikám v realitách osmým rokem a celou činnost, která se realit týká jsem provázal mou stavební a stěhovací firmou.

Jan Jedelský

Jan Jedelský

WWW

v realitách od roku 2000

BRNOKONTAKT s.r.o.


Michal  Ondra

Michal Ondra

v realitách od roku 2014

bez-starostí

Moje jméno je Michal Ondra - pro upřesnění křestní je Michal, tak mi prosím říkejte Michale a dámy mohou Míšo :-) - a v realitách působím od roku 2014. Za své největší úspěchy považuji to, že se mi daří udržovat vysokou míru doporučení a že se nám týmovou prací povedlo dostat značku bez-starostí do povědomí spousty lidí, jako kvalitní službu. Moje vize je taková, že díky poutavému brandu, rozšiřování služeb a dokonalému marketingu získá každý člen bez-starostí možnost žít svůj vysněný život. Těším se na setkání.

Petr Bezouška

Petr Bezouška

v realitách od roku 2014

bez-starostí

Krásný den kolegové. Jmenuji se Petr Bezouška (ale nebojte, uši mám obě a slyším dobře :-D) a v realitách působím od konce roku 2014, kdy jsem začal zabývát vyhledáváním nemovitostí na míru, tedy práci s exkluzivní poptávkou. Musím říct, že i po letech mě tato činnost velmi baví a naplňuje. I když ze všech stran slyším, že je to nereálné, že to nejde, že to nemá smysl, tak díky systému, který máme v “bez-starostí” nastavený vím, že má a velký. Rád bych se s vámi podělil o své zkušenosti a těším se, že naberu novou inspiraci.

Ivo Lukeš

Ivo Lukeš

v realitách od roku 2017

bez-starostí

Do realitního světa jsem nakoukl až v roce 2017, kdy jsem předtím několik let pracoval v nadnárodní korporaci, kde jsem sice nabral spoustu zkušeností, ale už mě nebavilo neustále “vykazování činností”, které mě neposouvaly dál. Chtěl jsem se postavit na vlastní nohy, dělat, co mě baví, a hlavně být závislý pouze sám na sobě. Po roce v realitách můžu rozhodně říct, že to byla super volba. Brand společnosti bez-starostí, kde se zabývám práci s exkluzivní poptávku, mi přirostl k srdci a denně s kolegy pracujeme na rozšíření služeb, inovacích a procesech, které nám výrazně zjednodušují život. Těším se na setkání :-)


Bohumil Kubec

Bohumil Kubec

v realitách od roku 2010

Daily Reality

Václav Kolář

Václav Kolář

v realitách od roku 2012

Nemovitosti s radostí

Dagmar Báčová

Dagmar Báčová

WWW

v realitách od roku 2011

Reality Dagmar


Ing. Věra Vránková

Ing. Věra Vránková

v realitách od roku 2013

QARA s.r.o.

Jsem vášnivý makléř :)

Ing. Jakub Žižka

Ing. Jakub Žižka

v realitách od roku 2013

RE/MAX Alfa

V realitách se pohybuji od roku 2013 a po celou dobu působím pod hlavičkou kanceláře RE/MAX Alfa. Zaměřuji se na především na trh rezidenčních nemovitostí v Praze a blízkém okolí. Jsem příznivcem systémového pojetí podnikání i samotné realitní činnosti a v práci dbám především na perfektní marketing prodávaných nemovitostí. Mým občasným koníčkem jsou i prodeje specifických nemovitostí, díky čemuž provozuji web www.mimoradnenemovitosti.cz

Jan Mistoler

Jan Mistoler

v realitách od roku 2006

Mistoler.cz

Realitní makléř z Neratovic, s působností v Praze a blízkém okolí. I po 12 letech v realitách můžu říct, že mě ta práce baví, což mě vede k tomu, abych se účastnil tohoto setkání. O tom, že mám rád dobré víno, raději moc psát nebudu ;)


Ing. Martin Janočko

Ing. Martin Janočko

WWW

Jsem realitní investor.

Lucie Tůmová

Lucie Tůmová

v realitách od roku 2010

dumrealit.cz TERRA

Jsem máma a obchodník v jedné osobě. Klienty provádím prodejem se stejnou péčí jako své děti životem.

Petra Vybíralová

Petra Vybíralová

WWW

v realitách od roku 2007

QARA s.r.o.

V realitách jsem již téměř 11 let. Zaměřuji se na Prahu a Středočeský kraj a dělám pronájmy a prodeje rezidenčních nemovitostí. Zabývám se i správou bytů a domů pro cizince. Nejvíce mě baví prodeje rodinných domů.


Ing. Stanislav Durchánek

Ing. Stanislav Durchánek

v realitách od roku 2009

QARA s.r.o.

Věnuji se především pronájmům bytů i komerčních nemovitostí v Praze a mám v tom solidní výsledky. Rád bych ale více pronikl i do jiných realitních oblastí - prodeje, investice atd. Jižní Moravu a víno mám rád, těším se na setkání s Vámi :).

Daniel Pecho

Daniel Pecho

v realitách od roku 2007

Fincentrum Reality

V realitách působím už 11 let. Za tu dobu jsem řešil hodně případů a svoje služby postupně zdokonaloval a posouval. Nyní se považuji za slušného a poctivého makléře s vlastní klientelou, která ví co ode mne čekat, proto se vrací a dává kladné reference. Vrcholem je mé spojení s Fincentrem, kde jsem si získal důvěru finančních poradců. Ti sami doporučují mé služby svým klientům.. a to je k nezaplacení. Je příjemné, když klienti čekají na to, až jim zavoláte a budete se věnovat prodeji jejich nemovitosti. Ještě zmíním jedno z několika ocenění. A to 1. místo ve Fincentru Reality - Realitní makléř měsíce květen 2018. Chci se ale posouvat dál, proto mě zajímají zkušenosti a úspěchy ostatních. "Nikdy není člověk tak dobrý, aby nemohl být ještě lepší.."

Mgr. Ivana Birtová

Mgr. Ivana Birtová

v realitách od roku 2008

Realitní shaker

V únoru 2008 jsem začala investovat do nemovitostí. Časem to přerostlo v můj velký koníček, zálibu, nebo ještě lépe - vášeň. A letos už jsem se rozhodla věnovat investování, lektrování a mentoringu pro další realitní investory profesionálně.


David Matouch

David Matouch

v realitách od roku 2013

RE/MAX Partner

David se s realitami poprvé setkal v roce 2010, kdy při studiu na vysoké škole bral reality nejdříve jako zkušenost a možný přivýdělek. Po přehodnocení priorit se oboru naplno věnuje od roku 2013 a před necelým rokem se svým dlouholetým kolegou otevřel svojí kancelář pod hlavičkou RE/MAX. David se soustředí na předávání zkušeností svým makléřům a budování jejich obchodního týmu.

Mgr. Stanislav Partila

Mgr. Stanislav Partila

WWW

v realitách od roku 2012

Realitní agentura PRORADOST

Mým cílem je maximální spokojenost klientů s průběhem celého obchodního případu... kromě prodeje,pronájmu RD, bytů, komerce... vzhledem k místu působení (Jihomoravský kraj) je mojí specialitou prodej sklípků...

Šárka Sabová

Šárka Sabová

v realitách od roku 2017

RE/MAX Alfa

Pomáhám klientům s prodejem a pronájmem bytů a rodinných domů v Praze, mou expertní oblastí jsou Horní Měcholupy.


Bc. Jiří Farda

Bc. Jiří Farda

v realitách od roku 2014

bez-starostí

Ahoj :-) Reality jsou mým koníčkem od roku 2014 a musím říct, že to rozhodně byla dobrá volba, protože můžu dělat to, co chci a ne to, co musím, a navíc v týmu skvělých kolegů a kamarádů. To je pro mě ten největší úspěch. Zabývám se především vedením lidí, marketingem a reklamou. Přál bych si, aby toto setkání odstartovalo novou éru realitního trhu, protože je to z mého pohledu nezbytné. Věřím, že společně vymyslíme řešení na spoustu problémů a nahradíme tak prázdné fráze z nesmyslných internetových diskuzí. A následné posezení u vína? To mám moc rád, takže moc díky Martinovi Tesárkovi a Michalovi Součkovi za organizaci takové akce a těším se na setkání :-)

Jan  Fleischner

Jan Fleischner

v realitách od roku 2014

RE/MAX Search

Realitám se věnuji od roku 2014, zaměřuji se na práci s expertní oblastí a perfektní prezentaci nemovitostí.

Petra Nováková

Petra Nováková

v realitách od roku 2016

QARA s.r.o.


Milan Čierťažský

Milan Čierťažský

v realitách od roku 2013

ponukabyvania.sk

V realitách som od roku 2013, no až od roku 2016 sa tomu venujem na 100 %. Za tú dobu sa mi vďaka môjmu marketingu a prístupu ku klientom podarilo vybudovať čisto referenčný biznis.

Ing. Pavel  Pekárek

Ing. Pavel Pekárek

v realitách od roku 2010

Ing. Pavel Pekárek

Jsem soukromý realitní makléř působící na trhu od roku 2010. Mojí startovní pozicí v oboru bylo přijetí nabídky práce asistenta jednatele/makléře v realitní kanceláři CENTURY 21, kde jsem také získal své první realitní zkušenosti. Po ročním působení u této společnosti jsem dále prošel dvěma menšími realitními kancelářemi, kde jsem získal další praxi a zkušenosti a dospěl k názoru, že se chci v realitách postavit na vlastní nohy. V roce 2014 jsem tak učinil a založil si svoji značku Pekárek Reality, pod kterou převážně na pražském realitním trhu působím dodnes. Reality mě neskutečně baví a naplňují, což ostatně potvrzují i spokojení klienti, díky kterým vím, že to co dělám, má smysl.

Nela Kubasová

Nela Kubasová

v realitách od roku 2012

Realitní Shaker

Moje cesta k realitám byla zřejmě trochu opačná než u většiny makléřů... již dlouho se zaměřuji na investování do nemovitostí, z čehož po několika letech praxe, mojí nespokojenosti s místními RK a žádostí lidí z okolí o pomoc s prodejem přirozeně vyplynulo i to, že jsem začala dělat i čistou makléřinu :-) Jsem totální blázen do Home Stagingu a úprav interiérů; máme dokonce vlastní sklad s nábytkem. Už bych nikdy bez Stagingu neprodávala, proto máme tuto službu včetně designera, profi fotografa a zapůjčení nábytku zahrnutou v rámci provize. Na setkání se moc těším - sama již několik let pořádám setkání realitních investorů a musím potvrdit, že večerní část u sklenky je vždy nejpřínosnější :-)) Vzájemné sdílení zkušeností je neocenitelná pomoc v jakémkoliv podnikání. A co se týče makléřiny, tak přeci jen především jako investor mám na mnoho věcí jiný úhel pohledu, tak se už moc těším, až se od zkušených makléřů zase něco přiučím a vzájemně si vyměníme zkušenosti a co nám ne/funguje.


Jakub Němec

Jakub Němec

v realitách od roku 2011

NRK - realitní kancelář s.r.o.

Zdravím všechny kolegy a účastníky tohoto zajímavého kurzu. V realitách působím od r. 2011, začínal jsem ve velké realitní síti, kde jsem v letech 2013-2015 vedl svoji pobočku v Praze, následně jsem se z mnoha důvodů osamostatnil (více poskytovaných služeb klientovi s důrazem na kvalitu, možnost vyšší odměny pro spolupracovníky a také lepší vlastní ohodnocení) a nyní působím pod značkou NRK - realitní kancelář (mezi náš standard patří focení širokoúhlým objektivem, půdorysy, fotky ze vzduchu, videoprohlídky aj.). Na akci se těším, protože věřím v plodnou diskusi a praktickou výměnu názorů a zkušeností i (narozdíl od jiných, podobných akcí). Vypadá to zatím na kvalitní sebranku profíků, takže se rád dozvím něco nového. Navíc ve víně je pravda, což definitivně rozhodlo. ;-) JN

Jakub Hrbáč

Jakub Hrbáč

v realitách od roku 2009

RE/MAX Plus

Jsem certifikovaný realitní makléř z Brna. Mým klientům pomáhám výhodně prodat, koupit či investovat do nemovitostí. V oboru dělám již od roku 2009 pod úspěšnou a mezinárodní firmou RE/MAX.

Radka Paulová

Radka Paulová

v realitách od roku 2013

RE/MAX Destiny

Od ledna 2013 jsem realitní makléřkou RE/MAX - převážně v Ústeckém kraji, srdeční záležitostí jsou pro mě nemovitosti v Teplicích a Bílině. V letech 2014, 2015 a 2016 jsem se stala makléřkou roku kanceláře a v roce 2017 otevřela vlastní kancelář v Teplicích. Specializuji se na prodej bytů, rodinných a činžovních domů, popř. následný pronájem prodaných nemovitostí.


Ing. Petr Fojtík

Ing. Petr Fojtík

v realitách od roku 2011

RE/MAX Destiny

Jmenuji se Petr Fojtík, jsem realitní makléř ve společnosti RE/MAX Destiny. Realitní činnost provozuji v Ústeckém kraji, hlavně Teplicko, Mostecko, Ústecko a Litoměřicko. Prodejem i pronájmem realit jsem se zabýval již od roku 2010, kdy jsem při své práci hlavního stavbyvedoucího bytového domu s komerčními plochami jsem se podílel na prodeji i pronájmu těchto bytových i komerčních jednotek a od roku 2014 pracuji jako realitní makléř na hlavní podnikatelskou činnost OSVČ. Jsem všudezdejší. :-) Ostravák, který se oženil na Jižní Moravě, 13 let jsem bydlel v Litoměřicích, 13 let v Mostě a nyní 4 roky bydlím v Teplicích :-)

Ing. Miroslav Meňhart

Ing. Miroslav Meňhart

v realitách od roku 2000

Mr. Real, s.r.o.

Certifikát realitného makléra som získal už v roku 1993 v Prahe, ale v tom období som ešte nemal odvahu, a ani žiadnu skúsenosť, aby som sa venoval realitám. Skutočne sa im venujem od roku 2000. Niekoľko rokov som mal kanceláriu s 5-7 maklérkami, ale nakoniec som zistil, že dôsledný a tvrdý môžem byť len na seba ;-)... Pôsobím v Bratislavskom regióne, a aj keď si namýšľam, že som odborníkom na pozemky, predal som viac bytov ako pozemkov. Neustále sa vzdelávam vo všetkých oblastiach potrebných pre realitnú činnosť, a to aj moderných. Nechcite vedieť, koľko mám už certifikátov ;-)... Vzdelávam sa do hĺbky, takže som samostatný v realitnom práve, fotografovaní, video obhliadkach vrátane SEO, ... Pracujem na osobnom webe makléra, na ktorom chcem mať blog i vlog. Dopĺňam sociálne siete, nielen Facebook. Je toho strašne veľa, takže jediné moje šťastie je, že nežijem v rodine ;-)... A tento rok začínam minideveloping v stavaní rodinných domov.

Ing. Oskar Hanták

Ing. Oskar Hanták

v realitách od roku 2015

Oskar Hanták

Podnikaním sa živím od roku 1990. Reality som začal robiť ako zaujímavého koníčka. Venujem sa Púchovu a okoliu.


Mgr. Radek Pavlíček

Mgr. Radek Pavlíček

v realitách od roku 2008

ReMax Delta

Jsem makléř, kterého baví dělat super servis pro svoje klienty, vytvářet s nimi vztahy, protože jen tak se dá dělat tenhle byznys dlouhodobě :)

Jaroslav Kraus

Jaroslav Kraus

v realitách od roku 2013

Nemovitosti s radostí

Bydlím s rodinou v Jičíně a na tuto lokalitu a okolí se zaměřuji i v realitách. Každý obchod dělám tak, abych z něj měl dobrý pocit, potom vím, že ho bude mít i klient. Stále více se také zaměřuji na investování do nemovitostí.

Matej Telek, RSc.

Matej Telek, RSc.

v realitách od roku 2008

QUICKREAL

V realitnom prostredí pôsobím viac než 10 rokov, som certifikovaným realitným špecialistom, trénerom obchodných zručností a majiteľom realitnej kancelárie QUICKREAL. Medzi prvými na Slovensku som absolvoval prestížny študijný program z oblasti nehnuteľností a získal oprávnenie na používanie kariérneho titulu RSc. V súčasnosti študujem špecializované realitné právo na Fakulte práva PEVŠ v Bratislave, venujem sa svojmu tímu realitných maklérov a prednášam na pôde Slovenskej realitnej akadémie.


Eva Lachová

Eva Lachová

v realitách od roku 2007

OL reality s.r.o.

Ahoj všichni, mám svoji malou kancelář v Olomouci 12. rok, k tomu 1 až 2 makléře. Dělám hodně pronájmy bytů a prodeje v OL a okolí. Jsem věřící optimista a mám ráda pohodové lidi, myslím že jsem i dobrý realitní úředník, stavař s praxí z rodiny. Chci být lepší realitní herec, režisér, scénárista. Věřím, že většinu obchodů vymyslí v nebi a mně je prostě sdělí/naznačí, ať je doděláme.

JUDr. Mojmír Plavec, RSc.

JUDr. Mojmír Plavec, RSc.

v realitách od roku 2008

REALITNÁ ÚNIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Mojmír Plavec pôsobí ako advokát s odborným zameraním na realitné právo. Je tajomníkom Realitnej únie SR a poradcom Ministerstva školstva SR. Pôsobí tiež ako externý doktorand na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a od roku 2005 ako lektor Slovenskej realitnej akadémie.

Petr Vomastek

Petr Vomastek

v realitách od roku 2000

Vomastek, s.r.o.

Petr aktivně působí na českém realitním trhu od r. 2000. V mateřské realitní kanceláři REALITY 21 založil a vedl oddělení pronájmu komerčních prostor. Prvních 10 let v oboru se soustředil na oblast pronájmu restaurací a obchodních prostor. V letech následujících se věnoval budování a optimalizaci maloobchodních pobočkových sítí, obchodu s výnosovými nemovitostmi a projekty pro realitní development. Během své kariéry realitního zprostředkovatele si Petr vysloužil nejen respekt a oddanost mnoha klientů, ale získal také řadu ocenění. V letech 2011–2014 provozoval svou vlastní realitní kancelář v rámci mezinárodní realitní sítě CENTURY 21. Dnes se Petr jako nezávislý makléř zaměřuje na komplexní realitní transakce a má na svém kontě řadu prodaných neobvyklých nemovitostí, např. zámky. V souladu s vizí, kterou Petrovi vnukl jeho průvodce a mentor, Petr aktivně investuje do tuzemských výnosových nemovitostí a také je investičně aktivní v oblasti rezidenčního realitního developmentu. S realitními přáteli založil v r. 2013 společnosti AGRO 21 a Český půdní fond.